Her er vores team

vi er vilde med at være her

Carsten Pedersen

CEO / CSO / Co-founder

carsten@dentalmedia.dk

Rasmus Boeriths

CTO / Co-founder

rasmus@dentalmedia.dk

Christian Boie Claussen

Digital Client Manager

christian@dentalmedia.dk

Dennis Skyum

IT Deployment Manager

dennis@dentalmedia.dk

Rasmus Lindgren

Nordic Operations Manager

rl@dentalmedia.dk

Samra Jasarevic

Director of Norway

samra@dentalmedia.dk

Andreas Haugland

Grafiker / Konsulent

andreas@dentalmedia.dk

Amanda Wibe

Digital Campaign Manager

amanda@dentalmedia.dk

 

Jeppe Nørgaard

Digital Campaign Manager

jeppe@dentalmedia.dk

Camilla K. Filskov

Corporate Comminucation & SoMe

camilla@dentalmedia.dk

Thomas Kulmbach

Softwareudvikler

thomas@dentalmedia.dk

Sune Saabye Pedersen

Softwareudvikler

sune@dentalmedia.dk

Tim Nielsen

Digital Campaign Manager

tim@dentalmedia.dk

Palle Rosendahl Ehmsen

 Senior Software Developer

palle@dentalmedia.dk

Kasper Dalkarl

Fotograf

kasper@dentalmedia.dk

Caroline Eberhardt

Callcenter-ansvarlig

caroline@dentalmedia.dk

Anne Kine Amundsen Urke

Patientbooker

anne@dentalmedia.dk

Aysha Malik

Patientbooker

aysha@dentalmedia.dk

Joachim Nathors

Patientbooker

joachim@dentalmedia.dk

Emil Nitschke

Patientbooker

Jacob Sommerseth

Patientbooker

Gerd Geleff Niels

Webdeveloper/designer

Markus Jørgensen

Webdeveloper/designer

Tommy Huszar

Maintenance