Her er teamet vårt

Vi elsker oss her

Rasmus Boeriths

CTO / Co-founder

rasmus@dentalmedia.dk

Jacob Arentoft

CEO / Co-founder

jacob@dentalmedia.dk

Carsten Pedersen

CSO / Co-founder

carsten@dentalmedia.dk

Christian Boie Claussen

Digital Client Manager

christian@dentalmedia.dk

Thomas Kulmbach

Softwareudvikler

thomas@dentalmedia.dk

Sune Saabye Pedersen

Softwareudvikler

sune@dentalmedia.dk

Mads Shawn

Udvikler

ms@dentalmedia.dk

Andreas Haugland

Grafiker / Konsulent

andreas@dentalmedia.dk

Dennis Skyum

IT Deployment Manager

dennis@dentalmedia.dk

Randi Dahl-Olsen

Mediegrafikerelev

randi@dentalmedia.dk

Samra Jasarevic

Director of Norway

samra@dentalmedia.dk

Peter Sørensen

Mediegrafikerelev

peter@dentalmedia.dk

Emma Cronwall Trampedach

Digital Campaign Manager

emma@dentalmedia.dk

Rasmus Lindgren

Nordic Operations Manager

rl@dentalmedia.dk

Rune Aarestrup Pedersen

Fotograf

rune@dentalmedia.dk

Thelma Fuglestved Boje

Digital Campaign Manager

thelma@dentalmedia.dk

Adrian Skov

Studentermedhjælper i kommunikation

adrian@dentalmedia.dk

Caroline Eberhardt

Callcenter-ansvarlig

caroline@dentalmedia.dk

Susanne Rossing-Andersen

Patientbooker

susanne@dentalmedia.dk

Lærke Folke Thømming

Digital Campaign Manager

laerke@dentalmedia.dk

Aysha Malik

Patientbooker

aysha@dentalmedia.dk

Sille Holkenberg

På barsel

Business Operation Manager

sille@dentalmedia.dk

Palle Ehmsen

Freelancer