Her er vores team

vi er vilde med at være her

MEW_1155

Rasmus Boeriths

CTO / Partner

rasmus@dentalmedia.dk

MEW_1061

Jacob Arentoft

CEO / Partner

jacob@dentalmedia.dk

MEW_1170

Carsten Pedersen

CSO / Partner

carsped@dentalmedia.dk

Joan_Kjærbye 2

Joan Kjærbye

Key Account Manager

joan@dentalmedia.dk

MEW_1131

Thomas Kulmbach

Softwareudvikler

thomas@dentalmedia.dk

IMG_6257r72-Sune-web2

Sune Saabye Pedersen

Softwareudvikler

sune@dentalmedia.dk

MEW_1135

Andreas Haugland

Grafiker / Konsulent

andreas@dentalmedia.dk

Christian kopi

Christian Boie Claussen

Digital Client Manager

christian@dentalmedia.dk

David_Fisiha_MEW_1655

David Fisiha

Digital Campaign Manager

David@dentalmedia.dk

MEW_1092

Rasmus Lindgren

Digital Marketing Manager

rl@dentalmedia.dk

placeholder_male_lg

Mads Winther

Erhvervsrådgiver

mads@dentalmedia.dk

MEW_1193

Søren Junker

Bogholder

soeren@dentalmedia.dk

Richard 4

Richard Fredlund

Key Account Manager Sverige

richard@dentalmedia.dk

Honey_Naderi_5

Honey Naderi

Key Account Manager Sverige

honey@dentalmedia.dk

Samra 1

Samra Jasarevic

Key Account Manager Norge

samra@dentalmedia.dk

MEW_1185

Christian Moltke-Leth

Video Producer

Linda

Linda Gerdes

Junior markedsanalytiker

Patrick

Patrick Peraffan

Junior markedsanalytiker

placeholder_male_lg

Palle Ehmsen

Freelancer

placeholder_male_lg

Tommy

Praktisk Vedligeholdelse

MEW_1162

Martin Petersen

Multimediedesigner

martin@dentalmedia.dk