Detta är vårt team

Vi är otroligt glada över att vara här

Rasmus Boeriths

CTO / Partner

rasmus@dentalmedia.dk

Jacob Arentoft

CEO / Partner

jacob@dentalmedia.dk

Carsten Pedersen

CSO / Partner

carsped@dentalmedia.dk

Joan Kjærbye

Key Account Manager

joan@dentalmedia.dk

Thomas Kulmbach

Mjukvaruutvecklare

thomas@dentalmedia.dk

Sune Saabye Pedersen

Mjukvaruutvecklare

sune@dentalmedia.dk

Andreas Haugland

Grafiker / Konsulent

andreas@dentalmedia.dk

Christian Boie Claussen

Digital Client Manager

christian@dentalmedia.dk

David Fisiha

Digital Campaign Manager

David@dentalmedia.dk

Rasmus Lindgren

Digital Marketing Manager

rl@dentalmedia.dk

Mads Winther

Inköpsrådgivare

mads@dentalmedia.dk

Sille Holkenberg

Business Operation Manager

sille@dentalmedia.dk

Richard Fredlund

Key Account Manager Sverige

richard@dentalmedia.dk

Randi Dahl-Olsen

Mediegrafikerelev

randi@dentalmedia.dk

Samra Jasarevic

Key Account Manager Norge

samra@dentalmedia.dk

Christian Moltke-Leth

Video Producer

Patrick Peraffan

Junior Marknadsanalytiker

Palle Ehmsen

Freelancer

Tommy

Praktiskt underhåll

Martin Petersen

Multimediadesigner

martin@dentalmedia.dk