Her er vores team

vi er vilde med at være her

Rasmus Boeriths

CTO / Co-founder

rasmus@dentalmedia.dk

Jacob Arentoft

CEO / Co-founder

jacob@dentalmedia.dk

Carsten Pedersen

CSO / Co-founder

carsten@dentalmedia.dk

Sille Holkenberg

Business Operation Manager

sille@dentalmedia.dk

Thomas Kulmbach

Softwareudvikler

thomas@dentalmedia.dk

Sune Saabye Pedersen

Softwareudvikler

sune@dentalmedia.dk

Andreas Haugland

Grafiker / Konsulent

andreas@dentalmedia.dk

Christian Boie Claussen

Digital Client Manager

christian@dentalmedia.dk

Dennis Skyum

IT Deployment Manager

dennis@dentalmedia.dk

Richard Fredlund

Director of Sweden

richard@dentalmedia.dk

Samra Jasarevic

Director of Norway

samra@dentalmedia.dk

Randi Dahl-Olsen

Junior Graphic Designer

randi@dentalmedia.dk

Emma Cronwall Trampedach

Digital Campaign Manager

emma@dentalmedia.dk

Rasmus Lindgren

Nordic Operations Manager

rl@dentalmedia.dk

Rune Aarestrup Pedersen

Fotograf

rune@dentalmedia.dk

David Fisiha

Digital Campaign Manager

david@dentalmedia.dk

Adrian Skov

Studentermedhjælper i kommunikation

adrian@dentalmedia.dk

Palle Ehmsen

Freelancer

Tommy

Praktisk Vedligeholdelse