Her er teamet vårt

Vi elsker oss her

Rasmus Boeriths

CTO / Partner

rasmus@dentalmedia.dk

Jacob Arentoft

CEO / Partner

jacob@dentalmedia.dk

Carsten Pedersen

CSO / Partner

carsped@dentalmedia.dk

Joan Kjærbye

Key Account Manager

joan@dentalmedia.dk

Thomas Kulmbach

Programvareutvikler

thomas@dentalmedia.dk

Sune Saabye Pedersen

Programvareutvikler

sune@dentalmedia.dk

Andreas Haugland

Grafiker / Konsulent

andreas@dentalmedia.dk

Christian Boie Claussen

Digital Client Manager

christian@dentalmedia.dk

David Fisiha

Digital Campaign Manager

David@dentalmedia.dk

Rasmus Lindgren

Digital Marketing Manager

rl@dentalmedia.dk

Mads Winther

Handelsrådgiver

mads@dentalmedia.dk

Sille Holkenberg

Business Operation Manager

sille@dentalmedia.dk

Richard Fredlund

Key Account Manager Sverige

richard@dentalmedia.dk

Randi Dahl-Olsen

Mediegrafikerelev

randi@dentalmedia.dk

Samra Jasarevic

Key Account Manager Norge

samra@dentalmedia.dk

Christian Moltke-Leth

Video Producer

Patrick Peraffan

Junior Markedsanalytiker

Palle Ehmsen

Freelancer

Tommy

Praktisk vedlikehold

Martin Petersen

Multimediedesigner

martin@dentalmedia.dk